Privātuma politika

Izmantojot vitaplus.lv mājas lapu, no Jums var tikt prasīta personīga rakstura informācija, tai skaitā informācija, kas ir nepieciešama, lai varētu iegādāties produktus, parakstīties uz informatīviem biļeteniem vai iesniegt jautājumus. Vitaplus.lv paziņotie personīgie dati tiks izmantoti ar maksimālu uzmanību un respektu.Vitaplus.lv izmantos Jūsu personīgos datus, lai izpildītu savas saistības attiecībā uz produkcijas tirdzniecības veikšanu un pasūtījumu apstrādi, maksājumiem un piegādi, kur Jūsu personīgie dati tiks izmantoti sekojošiem nolūkiem: uzskaitei, rēķiniem un auditam, produktu pārdošanai, kredītkaršu un citu norēķinu karšu autorizācijai, pastāvīgo klientu pārvaldes programmās, sistēmas pārbaudēm, uzturēšanai un paplašināšanai, sakariem ar klientiem u.c. mērķiem.

Mārketinga komunikācijas
Lai sniegtu informāciju par piedāvājumiem un pakalpojumiem, kas, mūsuprāt, varētu Jūs īpaši interesēt, vitaplus.lv var izmantot Jūsu personīgos datus mārketinga un sakaru aktivitātēs. Jūs varat jebkurā brīdī atteikties no šo reklāmas sūtījumu saņemšanas.
Vitaplus.lv nekad nepieļaus Jūsu personīgo datu izmantošanu reklāmas un sakaru vajadzībām no trešo personu puses.
Jūs jebkurā laikā varat izdzēst vai mainīt vitaplus.lv mājas lapā iesniegtos personīgos datus, veicot pieprasījumu uz [email protected]

Tīmekļa vietnes izsekošanas kodi
Vitaplus.lv izmanto tīmekļa vietnes izsekošanas kodus, lai pārraudzītu lietotāju uzvedību un analizētu šo informāciju biznesa attīstības nolūkos.

Cookies (sīkfaili)
Cookies (sīkfaili) ir mazi teksta faili, kurus serveris (piemēram, tas kuru izmanto www.vitaplus.lv) pārraida Jūsu pārlūkprogrammai katru reizi, kad apmeklējat kādu mājas lapu. Tie tiek vai nu saglabāti, vai noraidīti atkarībā no pārlūkprogrammas iestatījumiem.
Saglabāti sīkfaili ļauj serverim atpazīt jūsu datoru. Atkārtoti apmeklējot kādu mājas lapu un izmantojot tikai ar paroli pieejamas mājas lapas sadaļas, tie ļauj izvairīties no atkārtotas datu ievades.
Īsumā, sīkfaili uzlabo lietotāja pieredzi tīmekļa vietnē, ļaujot sistēmai atpazīt apmeklētājus.
Mēs sīkfailus izmantojam, lai palīdzētu attīstīt mūsu tīmekļa vietni un veidotu to lietotājiem draudzīgu. Tie mums palīdz noteikt un izprast lietotāju vēlmes.
Vislabākajai lietotāja pieredzei un pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai iesakām sīkfailus saglabāt. Ja tomēr vēlaties tos noraidīt, šo varat izdarīt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus.

Drošība
Mēs piedāvājam maksimāli augstu aizsardzību pret personīgo datu un norēķinu informācijas zaudējumu, nepiedienīgu izmantošanu un neautorizētu piekļūšanu šādiem datiem un informācijai.

Saites uz citām vietnēm
Lūdzam ievērot, ka šī privātuma politika attiecas tikai uz vitaplus.lv tīmekļa vietni.
Mēs nenesam atbildību par citās tīmekļa vietnēs ievadītu personīgo informāciju.

Seko mums:

Vitabiotics logo

SIA "Taula Rīga". Copyright © 2021 - Reģistrācijas numurs: 40003668320

Jūsu Grozs
Informācija par piegādi
Aizvērt
Grozs ir tukšs
Salidzini.lv logotips