Noteikumi un nosacījumi

Pirkšanas nosacījumi
Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA "Taula Rīga" (turpmāk tekstā vitaplus.lv), vienotais reģ.Nr. 40003668320 piedāvāto preču iegādes noteikumus.
 1. Tā kā vitaplus.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
 2. vitaplus.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā. Atlaides nesummējas.
 3.   Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu atsūtīt instrukcijas, rēķinu-pavadzīmi u.c. nepieciešamo dokumentāciju.
 4. Pasūtot preci,  pasūtītā prece tiek piegādāta ar Omniva pakomātu starpniecību. 
 5. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
 6. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. vitaplus.lv saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected] vai pa tālruni: +371 67378722, norādot pasūtījuma numuru un datumu.
 7. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).
 8. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
 9. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA „Taula Rīga” saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.

Atteikuma tiesības
Kas ir atteikuma tiesības un kādos gadījumos tās var izmantot?
Pircējam ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.
Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Pircējs ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un, ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.
Lai izmantotu atteikuma tiesības, Pircējam ir jāinformē Uzņēmums ( SIA "Taula Rīga”, juridiskā adrese Mazā Krasta 83, 207. kab., Rīga, LV-1003, tālruņa numuri: 67378722, e-pasta adrese: [email protected] ) par lēmumu atteikties no šā līguma.
Pircējam jānosūta preces atpakaļ Uzņēmumam vai jānodod to Uzņēmuma pilnvarotai personai bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc tam, kad nosūtījis Uzņēmumam atteikuma veidlapu vai paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu.
Ja Pircējs atsakās no šā līguma, Pircējam tiks atmaksāti visi no Pircēja saņemtie maksājumi, tajā skaitā Pircēja samaksātie piegādes izdevumi, ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad tiks saņemts atteikuma pieteikums.
Uzņēmums visus pircēja veiktos maksājumus, tajā skaitā par samaksātajiem piegādes izdevumiem, pārskaita Pircējam uz Pircēja norādīto Latvijas Republikā reģistrētu bankas kontu.
Par Pircēja lēmumu atteikties no šā līguma netiks iekasēta nekāda papildus maksa.
Pircējam preces jānosūta atpakaļ uz Uzņēmuma juridisko adresi (Mazā Krasta 83-207, Rīga, LV-1003) ne vēlāk, kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no dienas, kad Uzņēmumam nosūtīts atteikuma pieteikums.
Pircējam jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas
Uzņēmumam ir tiesības aizturēt Pircēja samaksātās naudas summas atmaksu ilgāk par 14 (četrpadsmit) dienām līdz brīdim, kad Uzņēmums ir saņēmis atgriezto preci.
Pircējs ir atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču raksturu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos.
Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Pircējam ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā, piemēram, iepazīties vizuāli ar izskatu, izmēru, taču neveicot nekādas manipulācijas. 
Izmantojot atteikuma tiesības, Pircējs ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Pircējs ir atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.
Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. 
Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
 • prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
 • patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ, tādām precēm, kā uztura bagātinātāji, ja ir atvērts šo preču iepakojums un/vai ir bojāta drošības plombe;
 • prece, tās īpašību dēļ pēc piegādes neatgriezeniski sajauksies ar citām lietām;
Lai izmantotu atteikuma tiesības, Pircējam jānosūta Uzņēmumam Preču atteikuma pieteikums

Norēķinu iespējas
 1. Priekšapmaksa ar bankas pārskaitījumu. Apmaksājot pirkumu ar bankas pārskaitījumu, pasūtījums tiek apstrādāts un nodots piegādes veicējam tekošajā vai nākamajā darba dienā.

Piegāde
 1.  Omniva pakomāts - noformējot pasūtījumu Jūs izvēlaties sev vēlamo piegādes punktu. Sūtījums tiek nodots Omniva darbinieku rīcībā tekošās vai nākamās darba dienas laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Piegādes maksa 3.50 eiro par pasūtījumu līdz 1kg.
 2. Birojs - iespējams iegādāties izvēlēto produktu ierodoties mūsu birojā, Mazā Krasta 83-207.kab., Rīga. Iepriekš lūgums pieteikt vizīti piezvanot - tālr. 67378722 
 3.  Pasūtījumiem virs 29 EUR - PIEGĀDE BEZMAKSAS

Seko mums:

Vitabiotics logo

SIA "Taula Rīga". Copyright © 2021 - Reģistrācijas numurs: 40003668320

Jūsu Grozs
Informācija par piegādi
Aizvērt
Grozs ir tukšs
Salidzini.lv logotips