Par mums

Mēs, SIA “Taula Rīga”, esam izvēlējušies labākos no labākajiem un esam Eiropas kompāniju - Vitabiotics, Protexin, Optima Health, Alcon u.c. pārstāvis Latvijā. 
SIA “Taula Rīga” darbojas Latvijas tirgū jau no 2004. gada.
 
 
VITABIOTICS
Jau vairāk kā 50 gadus Lielbritānijas uzņēmums Vitabiotics ir bijusi kā celmlauzis vitamīnu un uztura bagātinātāju ražošanas attīstībā. Vitabiotics misija - "Dot iespēju cilvēkiem uzlabot veselību, izmantojot inovācijas uztura zinātnēs". Īstenojot to dzīvē, Vitabiotics izveidojuši plašu, efektīvu un pārbaudītu produktu piedāvājumu. 
Populārākās Vitabiotics produktu līnijas – Perfectil, Pregnacare, Neurozan, Immunace, Wellman, Wellwoman, Wellkid, Cardioace, Menopace.
 
 
PROTEXIN
Kompāniju Lepicol 1999.gadā dibināja Pīters Džeksons. Lai varētu parūpēties par savu veselību un atvieglotu kairinātu zarnu sindroma simptomus, viņš izstrādāja produktu Lepicol.
Lielbritānijas kompānija Protexin iegādājās Lepicol 2011. gadā. Protexin turpina ražot novatoriskus, augstākās kvalitātes uz pētniecību balstītus produktus. Kompānijai ir milzīga pieredze dzīvu baktēriju produktu ražošanā vairāk nekā 25 gadu garumā, svarīgu lomu ražošanas procesā piešķirot kvalitātes nodrošināšanai un akreditācijai.
Latvijā pieejamie produkti – Lepicol un Lepicol Plus
 
Optima Health and Nutrition
Kopš 1994. gada Lielbritānijas uzņēms Optima Health and Nutrition izmanto vislabākās izejvielas, kā arī jaunākos pētījumus, lai kļūtu par līderi dabisko produktu nozarē.
Dabiskas sastāvdaļas ir Optima Health darbības pamatā, tā ļaujot saglabāt produktu daudzveidību un nepārtrauktu produktu attīstību. 
Latvijā pārstāvētie produkti – 99% Aloe Vera gels, Aloe Vera sula, Aloe Dent mutes kopšanas līdzekļu līnija.
 
 
 
SIA “Taula Rīga”
 Reģ. Nr.: 40003668320
 Mazā Krasta 83, 207.kab., Rīga, LV-1003, Latvija
 Tel.: 67378722

Seko mums:

Vitabiotics logo

SIA "Taula Rīga". Copyright © 2021 - Reģistrācijas numurs: 40003668320

Jūsu Grozs
Informācija par piegādi
Aizvērt
Grozs ir tukšs
Salidzini.lv logotips