Uz sarakstu

Vitabiotics - 50

50 gadi ir skaitlis, kurš pats par sevi jau pasaka daudz. Kas ir 50 gadi mūsu mūžā?

Mums, Vitabiotics, tie ir gadi, kuros jau no pirmās dienas sekojam kompānijas dibinātāja Kartara Lalvani izvirzītajam mērķim – dot iespēju ikvienam uzlabot veselību, izmantojot inovācijas uztura zinātnē.

Katrā vecumā. Katram dzīvesveidam. Visus šos 50 gadus dzinulis ir bijis popularizēt veselīgu dzīvesveidu un palīdzēt justies pēc iespējas labi, izmantojot vieglu, taču efektīvu uzturvielu atbalstu.

Īstenojot šo ideju dzīvē, Vitabiotics lepojas ar plašu portfolio ar vadošo zīmolu efektīviem un pārbaudītiem produktiem.

Pirmais multivitamīns, kuru radīja pats Kartars Lalvani kopā ar profesoru un savu mentoru Arnoldu Beketu ir Omega-H3. Arī šodien Omega-H3 ir viens no populārākajiem produktiem vairākās pasaules valstīs. Noteikti esat dzirdējuši vai lietojuši arī pārējos, ne mazāk vērtīgos, Vitabiotics radītos produktus, piemēram – Feroglobin, Cardioace, Perfectil, Pregnacare, Wellman, Wellwoman, Wellkid, Neurozan, Immunace un citus.

Tagad jau vairākus gadus kompānijas vadības groži ir nodoti nākamās paaudzes - dēla Tedža Lalvani rokās.

Kopš agras bērnības Tedžs ir iesaistījies visos biznesa aspektos. Jau 8 gadu vecumā viņš tēvam tika lūdzis, lai viņam uztaisa vizītkartes, kur būtu rakstīts –  Tedžs Lalvani -zinātnieks. Sekojot tēva pēdās studējis farmācijas zinātni Londonā, Vācijā un Indijā. Tedžs ir piedalījies katra Vitabiotics departamenta darbā, lai padziļināti izprastu kā uzņēmums darbojas. Viņa pirmais darbs bija noliktavā kā krāvējam. Pirmajos uzņēmuma darbības gados Tedžs izstrādāja idejas produktu dizainam, zīmolam un reklāmai, un vienmēr ir bijis cieši saistīts ar šo biznesa aspektu. Pat šodien gandrīz visu mārketingu pārrauga Tedžs.

Tedža Lalvani mērķis ir strādāt tā, lai Vitabiotics kļūtu lielākā specializēto vitamīnu kompānija pasaulē.

Viņa vadībā Vitabiotics, izstrādājot jaunu produktu, balstās ne tikai uz jau publicētajiem salīdzinošajiem datiem un pētījumiem par uzturvielu sastāvdaļām un to iedarbību, bet arī veic paši savu produktu sastāvu izmēģinājumus, lai atrastu vislabāk sabalansēto gala formulu, kas sniegtu vislabāko efektu bez pārmērīgi lielām vitamīnu un minerālvielu devām.

Pašlaik ir jau publicēti, sagatavošanas procesā vai gaidāmi vairāki klīniskie pētījumi, un, iespējams, ka Vitabiotics ir Lielbritānijas pirmais un vienīgais uztura ražošanas uzņēmums, kas šādā veidā ir iesaistījies tik augstas kvalitātes klīniskajos pētījumos.

Šie pētījumi un izmēģinājumi ir pamatu pamats katram Vitabiotics radītajam produktam, kuri katrs paredzēti savai organisma nepieciešamībai - no grūtniecības, līdz sirmam vecumam; no acu veselības, līdz skaistumam.

Pilnīgi iespējams, ka tieši tādēļ Vitabiotics ir vienīgā vitamīnu kompānija, kura ir saņēmusi prestižo “Queen’s Award of Innovation” balvu. Divreiz.

Latvijas iedzīvotāji pirmos Vitabiotics produktus iepazina 90.gadu beigās. Tagad, vairāk kā 20 gadus vēlāk, ar drošu sirdi varam teikt, ka nu arī Latvijā nav tādas aptiekas, kurā nebūtu nopērkami kaut daži no Vitabiotics ražotajiem produktiem, un arī šeit varam parūpēties par savu un savas ģimenes veselības atbalstu ar kvalitatīviem un inovatīviem produktiem.

Nākamajos 50, Vitabiotics negrasās apstāties pie sasniegtā un, lai arī kādus pagriezienus dzīve nesīs, turpināsies darbs, lai sākotnējā ideja paliktu dzīva un nestu cilvēkiem veselību.Vai esi domājis, ko tev nozīmē skaitlis 50?

Varbūt tie ir 50 labi darbi, ko esi paveicis, 50 izlasītas grāmatas, kuras vēlies ieteikt izlasīt arī citiem, 50 noskrieti kilometri, 50 aitas lauku sētā vai 50 dažādas puķes dārzā.

Atsūti mums uz info@vitabiotics.lv savu stāstu un/vai bildi par savu īpašo 50 un saņem dāvanu savai veselībai.

Atrodi sev nepieciešamo produktu

Apskatīt visus produktus